2018 YILI KATILIMCILARI : ANTALYA – ORDU – BATMAN LİSE ÖĞRENCİLERİ

BİRİNCİLER

Yazınsal Eser Birincisi - Begüm Akboğa - Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi – Antalya - 5.000 TL + Tablet

Video Eser Birincisi - Hatice Satan & Meltem Anlayış - Korgan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi – Ordu - 5.000 TL + Tablet

Resim Eser Birincisi - Ümran Aydın - TOBB Güzel Sanatlar Lisesi - Batman - 5.000 TL + Tablet


Yazınsal Eser Birincisi

Begüm Akboğa - Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi – Antalya

Video Eser Birincisi

Hatice Satan & Meltem Anlayış - Korgan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi – Ordu

Resim Eser Birincisi

Ümran Aydın - TOBB Güzel Sanatlar Lisesi - Batman


İKİNCİLER

Yazınsal Eser İkincisi - Destan Şara Aras - Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi – Antalya - 3.000 TL + Tablet

Video Eser İkincisi - Zeynep Yargıcı - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi – Ordu - 3.000 TL + Tablet

Resim Eser İkincisi - Meryem Sena Tok - Ziya Gökalp Anadolu Lisesi - Batman - 3.000 TL + Tablet


Yazınsal Eser İkincisi

Destan Şara Aras - Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi – Antalya

Video Eser İkincisi

Zeynep Yargıcı - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi – Ordu

Resim Eser İkincisi

Meryem Sena Tok - Ziya Gökalp Anadolu Lisesi - Batman


ÜÇÜNCÜLER

Yazınsal Eser Üçüncüsü - Asel Sude Aydın - Ordu Ginal Anadolu Lisesi – Ordu - 2.000 TL + Tablet

Video Eser Üçüncüsü - Metin Arıkan - Mavikent Mustafa Ayşe Acarbulut Anadolu Lisesi - Antalya - 2.000 TL + Tablet

Resim Eser Üçüncüsü - Aleyna Alınlık - Arif Nihat Asya Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Ordu - 2.000 TL + Tablet

Yazınsal Eser Üçüncüsü

Asel Sude Aydın - Ordu Ginal Anadolu Lisesi – Ordu

Video Eser Üçüncüsü

Metin Arıkan - Mavikent Mustafa Ayşe Acarbulut Anadolu Lisesi - Antalya

Resim Eser Üçüncüsü

Aleyna Alınlık - Arif Nihat Asya Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi - Ordu


2018 YILI DİĞER ÖDÜLLER

MANSİYON KAZANAN ÖĞRENCİLER

1 Alparslan Yılmazlı - Ünye Mehmet Refik Güven Fen Lisesi - Ordu - 1.000 TL + Tablet

2 Ecem Fendal - Hacı Malike Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi – Antalya - 1.000 TL + Tablet

3 Fatmanur Aksoy - Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi - Antalya - 1.000 TL + Tablet

4 İpek Kılıç - Fatsa Anadolu Lisesi – Ordu - 1.000 TL + Tablet

5 Kerim Yalman - Gölköy Anadolu Lisesi - Ordu - 1.000 TL + Tablet

6 Kıymet Altunyurt - Ordu Fen Lisesi – Ordu - 1.000 TL + Tablet

7 Mert Atlı - MATSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya - 1.000 TL + Tablet

8 Sedat Enes Bülbül - Eczacı Güzin / Velittin Bekrioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Antalya - 1.000 TL + Tablet

9 Umut Uzunlar - Altınordu Atatürk Anadolu Lisesi – Ordu - 1.000 TL + Tablet

10 Zeynep Sıla Benli - Özel Final Okulları - Ordu - 1.000 TL + Tablet

FİRMA ÖDÜLLERİ ALAN ÖĞRENCİLER

1 Abdullah Memiş - Beşiri Anadolu Lisesi - Batman

2 Ahsen Özdemir - Kemer Anadolu Lisesi - Antalya

3 Aleyna Çelenk - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

4 Ali Burak Sanar - Özel Bahçeşehir Alanya Anadolu Lisesi - Antalya

5 Ali Türkmen - Orhan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya

6 Alperen Özkurt - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

7 Arife Oturaklı - Fatsa Anadolu Lisesi - Ordu

8 Aslıhan Topçu - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

9 Ayben Çetin - Hacı Malike Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi - Antalya

10 Aylin Ekici - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

11 Aysel Karakehya - Demre BİL Koleji - Antalya

12 Ayşegül Sude Belek - Hasan Çolak Anadolu Lisesi - Antalya

13 Bahar İçten - Şehit Şenay Aybüke Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesi - Batman

14 Başay Serbes - Adem Tolunay Anadolu Lisesi - Antalya

15 Batuhan Burak Özdemir - Av. Kemal Akça Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya

16 Bengi Nur Erol - Kemer Anadolu Lisesi - Antalya

17 Bengisu Yılmaz - Özel Alanya Bahçeşehir Koleji - Antalya

18 Berfin Gizem Can - Çakırtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Ordu

19 Berrin Kaya - Kumluca Anadolu Lisesi - Antalya

20 Beyza Emine Kara - Kumluca Anadolu Lisesi - Antalya

21 Beyzanur Turan - Altınordu Atatürk Anadolu Lisesi - Ordu

22 Bilge Aydil Özdil - Nevzat Saygan / Levent Saygan Anadolu Lisesi - Antalya

23 Bilgesu Cürebal - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

24 Birgül Sarı - Serik Anadolu Lisesi - Antalya

25 Buket Acet - Özel Ordu Doğa Anadolu Lisesi - Ordu

26 Burak Kazım Karakaya - Özel Kumluca Sınav Anadolu Lisesi - Antalya

27 Burcu Ertim - Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi - Ordu

28 Burçin Usta - Zehra Şelale Anadolu Lisesi - Ordu

29 Buse Memiş - Ordu Özel Bilim Temel Lisesi - Ordu

30 Busegül Kalender - Fatsa Anadolu Lisesi - Ordu

31 Büşra Ay - Saadet Uçar Anadolu Lisesi - Batman

32 Büşra Canıtez - Kumluca Anadolu Lisesi - Antalya

33 Büşra Yılmaz - Özel Akant Anadolu Lisesi - Antalya

34 Canan Çakmak - CEV ÖHEP Anadolu Lisesi - Antalya

35 Ceren Saya - Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi - Batman

36 Ceyda Nur Kiper - Saadet Uçar Anadolu Lisesi - Batman

37 Çiçek Avcı - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

38 Damla Karabulut - Karatay Anadolu Lisesi - Antalya

39 Deniz Angın - Ordu Fen Lisesi - Ordu

40 Deniz Elçin - Toros Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya

41 Derya Yıldız - Metin Çiviler Anadolu Lisesi - Antalya

42 Derya Yüce - İbrahim Bedrettin Elmalı Fen Lisesi - Antalya

43 Dilan Çetinkaya - Muhammed Hamdi Yazır Anadolu Lisesi - Antalya

44 Dilara Kaya - Hacı Malike Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi - Antalya

45 Dilara Tanay - Nimet Alaettinoğlu Anadolu Lisesi - Antalya

46 Ebru Çoşkun - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

47 Ece Atlıhan - CEV ÖHEP Anadolu Lisesi - Antalya

48 Edanaz Aleyna Çogay - AKEV Koleji - Antalya

49 Elif Ekizoğlu - Özel Akant Anadolu Lisesi - Antalya

50 Elif Ete - Türkler Güzel Sanatlar Lisesi - Antalya

51 Elvan Ergün - Sason Anadolu Lisesi - Batman

52 Emine Neslihan Demir - Serik Anadolu Lisesi - Antalya

53 Enisa Sine - Penpe İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi - Ordu

54 Esin Alökmen - Kemer Anadolu Lisesi - Antalya

55 Esra Ceren Teker - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

56 Evren Öztürk - Penpe İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi - Ordu

57 Ezgi Acar - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

58 Ezgi Tahmaz - Çakırtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Ordu

59 Gamze Okur - Penpe İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi - Ordu

60 Gamze Taştekin - Özel Demre BİL Koleji - Antalya

61 Gökcan Kaşyol - Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi - Ordu

62 Gökçenur Külünk - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

63 Göktuğ Gençoğlu - Kemer Anadolu Lisesi - Antalya

64 Gözde Yücel - Zehra Şelale Anadolu Lisesi - Ordu

65 Gülay Duyan - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

66 Gülbahar Diril - Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Batman

67 Güldeniz Karayiğit - Penpe İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi - Ordu

68 Gülseren Birgin - İLUH Anadolu Lisesi - Batman

69 Gülsu Bağçe - Korgan Anadolu Lisesi - Ordu

70 Gülsüm Melisa Arı - Oba Akdeniz Anadolu Lisesi - Antalya

71 Hande Karaahmet - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

72 Hanife Köse - Turan Erdoğan Yılmaz Fen Lisesi - Antalya

73 Hatice Nur Özcan - Fatsa Fen Lisesi - Ordu

74 İbrahim Gökçe - Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi - Antalya

75 İlayda Altıntaş - Finike Gıyaseddin Keyhüsrev Anadolu Lisesi - Antalya

76 İlayda Nur Şahin - Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Ordu

77 İlde Şevval Kahramanoğlu - Özel Ordu Doğa Fen Lisesi - Ordu

78 İlyas Dönmez - Fatma/ Mehmet Cadıl Fen Lisesi - Antalya

79 İrem Baş - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

80 İsa Eraslan - Gölköy Anadolu Lisesi - Ordu

81 Kardelen Aktaş - Hüsniye Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya

82 Mahmut Esat Eren - Erünal Sosyal Bilimler Lisesi - Antalya

83 Mariia Makevnina - İsmet İnönü Anadolu Lisesi - Antalya

84 Mehmet Tat - Hüsniye Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya

85 Mehmet Vidinli - Özel Bahçeşehir Alanya Fen Lisesi - Antalya

86 Melisa Vural - Nimet Alaettinoğlu Anadolu Lisesi - Antalya

87 Merve Demir - Ted Batman Koleji - Batman

88 Mustafa Gözübüyük - Döşemealtı Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya

89 Mustafa Molla - Serik Orhan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya

90 Mustafa Okan Özen - İbrahim Bedrettin Elmalı Fen Lisesi - Antalya

91 Nazlıcan Suyabatmaz - Hüsniye Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya

92 Oğuzhan Çelik - Turan Erdoğan Yılmaz Fen Lisesi - Antalya

93 Onur Can Çetin - Metin Çiviler Anadolu Lisesi - Antalya

94 Özge Ebru Çelik - Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi - Ordu

95 Recep Refik Bulgan - Özel Kumluca Sınav Anadolu Lisesi - Antalya

96 Rümeysa Dursun - Kemer Anadolu Lisesi - Antalya

97 Saniye Başkan - Atatürk Anadolu Lisesi - Antalya

98 Sefergül Nefesgeldi - Gazi Anadolu Lisesi - Antalya

99 Semanur Özmen - Saadet Uçar Anadolu Lisesi - Batman

100 Semanur Uluç - Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Batman

101 Seval Tepe - Perşembe İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - Ordu

102 Sevda Nur Kolaman - Batman Sosyal Bilimler Lisesi - Batman

103 Sümeyya Yılmaz - Penpe İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi - Ordu

104 Sümeyye Bayak - Korgan Anadolu Lisesi - Ordu

105 Şevval Ay İve - Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi - Ordu

106 Tuba Yıldız - Saadet Uçar Anadolu Lisesi - Batman

107 Tuğçe Pala - Turnasuyu Kız Anadolu Lisesi - Ordu

108 Tuğçe Selin Kılıç - Nimet Alaettinoğlu Anadolu Lisesi - Antalya

109 Turgay Çakmak - Metin Çiviler Anadolu Lisesi - Antalya

110 Umay Selcen Aydın - Türkler Güzel Sanatlar Lisesi - Antalya

111 Veli Gökcel - Kumluca Anadolu Lisesi - Antalya

112 Veysel Çoban - Orhan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya

113 Vildan Uysal - Nimet Alaettinoğlu Anadolu Lisesi - Antalya

114 Yağmur Eyibilen - Canik Fen Bilimleri Temel Lisesi - Ordu

115 Yusuf Taşova - Alanya Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu - Antalya

116 Zelal Akkoyun - Batman TED Koleji Özel Anadolu Lisesi(Burslu) - Batman

117 Zeynep Duman - Nazime Baki Saatçioğlu Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi - Antalya