2019 YILI KATILIMCILARI : LİSE ÖĞRENCİLERİ

BİRİNCİLER

Resim Eser Birincisi - Elif İpek Şahin - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi – Bursa - 5.000 TL + Tablet
Resim Eser Birincisi - Eren Beceren - Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi – Zonguldak - 5.000 TL + Tablet
Video Eser Birincisi - Eda Nur Bardakçı - Yıldırım İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Bursa - 5.000 TL + Tablet
Yazınsal Eser Birincisi - Nazike Hilal Ağa - Yenişehir Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi – Bursa - 5.000 TL + Tablet


Yazınsal Eser Birincisi

Nazike Hilal Ağa - Yenişehir Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi – Bursa

Video Eser Birincisi

Eda Nur Bardakçı - Yıldırım İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Bursa

Resim Eser Birincisi

Eren Beceren - Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi – Zonguldak

Resim Eser Birincisi

Elif İpek Şahin - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi – Bursa


İKİNCİLER

Resim Eser İkincisi - CahidKazkaldıran - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi – Bursa - 3.000 TL + Tablet
Video Eser İkincisi - Elifnaz Güler - Yıldırım İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Bursa - 3.000 TL + Tablet
Yazınsal Eser İkincisi - Belgin Sena Akçay - Sabahat - Cemil Ulupınar Fen Lisesi – Zonguldak - 3.000 TL + Tablet

Yazınsal Eser İkincisi

Belgin Sena Akçay - Sabahat - Cemil Ulupınar Fen Lisesi – Zonguldak

Video Eser İkincisi

Elifnaz Güler - Yıldırım İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Bursa

Resim Eser İkincisi

CahidKazkaldıran - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi – Bursa


ÜÇÜNCÜLER

Resim Eser Üçüncüsü - Umut Emirkan Topuz - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi – Bursa - 2.000 TL + Tablet
Video Eser Üçüncüsü - İsmail Taş - İMKB Atatürk Anadolu Lisesi – Zonguldak - 2.000 TL + Tablet
Yazınsal Eser Üçüncüsü - Beste Pekmezci - Özel İkem Anadolu Lisesi – Hatay - 2.000 TL + Tablet

Yazınsal Eser Üçüncüsü

Beste Pekmezci - Özel İkem Anadolu Lisesi – Hatay

Video Eser Üçüncüsü

İsmail Taş - İMKB Atatürk Anadolu Lisesi – Zonguldak

Resim Eser Üçüncüsü

Umut Emirkan Topuz - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi – Bursa


FİRMA ÖZEL ÖDÜLÜ ALAN ÖĞRENCİLER

1       Ahmet Emin Ölmez - Nuri Erbak Anadolu Lisesi - Bursa

2       Ahmet Hakan Gezgin - İskenderun Cumhuriyet Anadolu Lisesi - Hatay

3       Alena Ay - Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi - Hatay

4       Aleyna Kesim - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

5       Aleyna Özsaraç - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

6       Ali Atay - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi - Bursa

7       Ali Buğra Bayraktaroğlu - Özel İkem Fen Lisesi - Hatay

8       Ali Kıvcı - Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi - Hatay

9       Arzu Genç - İstiklal Makzume Anadolu Lisesi - Hatay

10     Aslı Pektürk - Bursa Tofaş Fen Lisesi - Bursa

11     Ayşe Cengiz - Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi - Bursa

12     Ayşe Miraç Yılmaz - Özel Bursa Meltem Anadolu Lisesi - Bursa

13     Azra Halaç - Mustafakemalpaşa Anadolu Lisesi - Bursa

14     Barış Can Sertkaya - Tosçelik Fen Lisesi - Hatay

15     Batuhan Şentürk - Yeniceabat Anadolu Lisesi - Bursa

16     BerfePekmen - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

17     Berfin Rukiye Tum - Nihal Turgut Anlar Anadolu Lisesi - Hatay

18     Berfin Subaşı - Yiğitler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

19     Berkay Kızılpınar - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

20     Berke Can - Özel Mesafe Koleji - Bursa

21     Berke Tunç Çil - Özel İkem Anadolu Lisesi - Hatay

22     Berre Cesur - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

23     Bersu Bostancı - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi - Bursa

24     Beyza Nur Sevik - Nihal Turgut Anlar Anadolu Lisesi - Hatay

25     Beyza Uzun - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

26     Beyzanur Gülşen - Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

27     Buket Aşkar - Yayladağı Anadolu Lisesi - Hatay

28     Buket Korkmaz - Gemport Gemlik Anadolu Lisesi - Bursa

29     Büşra Hamza - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi - Bursa

30     Büşra Seçim - Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi - Bursa

31     Can Yüksel Güllü - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

32     Cavit Bayram - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi - Bursa

33     Ceyhan Karakaş - Sadık Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

34     Çağla Bayram - Cem Sultan Anadolu İmam Hatip Lisesi - Bursa

35     Çağla Kabakcı - Sabahat Cemil Ulupınar Fen Lisesi - Zonguldak

36     Çağla Özcan - Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi - Zonguldak

37     Damla Şahin - Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi - Zonguldak

38     Deren Çise Bayraktar - Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi - Zonguldak

39     Dilan Bostancıoğlu - TOKİ Şehit Süleyman Yılmaz Anadolu Lisesi - Hatay

40     Dilan Sezgin - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

41     Dilara Yakışıklı - Yıldız Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Hatay

42     Dilruba Bekler - Ahmet Erdem Anadolu Lisesi - Bursa

43     Doğa Koçak - İbrahim Süheyla İzmirli Fen Lisesi - Zonguldak

44     Ece Turhan - İstiklal Makzume Anadolu Lisesi - Hatay

45     Ecenur Dulger - Ulviye Matlı Fen Lisesi - Bursa

46     Edanur Kılıç - Yıldırım İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

47     Elif Akça - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

48     Elif Serra Demir - Ahmet Erdem Anadolu Lisesi - Bursa

49     Elifnur Sevinç - Özel Nilüfer Final Temel Lisesi - Bursa

50     Elinay Gülmen - Fatih Anadolu Lisesi - Hatay

51     Emine Erden - Bursa Anadolu Kız Lisesi - Bursa

52     Emine Kozay - Bursa Anadolu Kız Lisesi - Bursa

53     Emine Öztoprak - Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi - Bursa

54     Enes Kocaman - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

55     Eray Beceren - Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi - Zonguldak

56     Eren Kör - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

57     Esmanur Gül - Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

58     Esra Ercan - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

59     Esra Nur Akdoğan - Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi - Zonguldak

60     Fatih Bilik - Nuri Erbak Anadolu Lisesi - Bursa

61     Fatma Gül Kabaca - Ahmet Erdem Anadolu Lisesi - Bursa

62     Fırat Elmas - Tosçelik Fen Lisesi - Hatay

63     Fikri Ulama - Beycuma Şehit Polis Çağdaş Arslan Çok Programlı Anadolu Lisesi - Zonguldak

64     Furkan Acar - Özel Final Temel Lisesi - Bursa

65     Gökhan Çakılkaya - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi - Bursa

66     Görkem Soylu - Hasan Coşkun Anadolu Lisesi - Bursa

67     Gülcan Sır - Bursa Anadolu Kız Lisesi - Bursa

68     Güzelcan Sağır - Kaşgarlı Mahmud Anadolu Lisesi - Bursa

69     Hande Karyağdı - Yıldırım İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

70     Hasan Elmacıoğlu - Karaçay Bedii Sabuncu Anadolu Lisesi - Hatay

71     Hatice Begüm Dönmez - Karacabey Ulviye Matlı Fen Lisesi - Bursa

72     Hatice Sultan Taşdelen - İstiklal Makzume Anadolu Lisesi - Hatay

73     Hilal Muti - Yıldırım İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

74     Hüseyin Sucu - İstiklal Makzume Anadolu Lisesi - Hatay

75     Irmak Sarı - Özel Mesafe Koleji - Bursa

76     Kardelen Camuz - Nihal Turgut Anlar Anadolu Lisesi - Hatay

77     Kardelen Köroğlu - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

78     Mehmet Fatih Koca - KarlısuSosyal Bilimler Lisesi - Hatay

79     Mehmet Şamil Baykal - TOKİ Şehit Süleyman Yılmaz Anadolu Lisesi - Hatay

80     Melek İlknur Yalap - Nuri Erbak Anadolu Lisesi - Bursa

81     Melek Nur Akgün - Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi - Bursa

82     Melek Okay - Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

83     Meliha Çan - Yeniceabat Anadolu Lisesi - Bursa

84     Melike Altuntaş - Yıldırım İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

85     Melisa Yağmur Elabağ - Özel Mesafe Koleji - Bursa

86     Melisa Yürek - Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi - Hatay

87     Menekşe Nur Göktaş -Tosçelik Fen Lisesi - Hatay

88     Merve Akkaya - Özel Nilüfer Final Temel Lisesi - Bursa

89     Merve Sahillioğlu - İstiklal Makzume Anadolu Lisesi - Hatay

90     Meryem Gül - Narlıca Anadolu Lisesi - Hatay

91     Meryem Gül Sezer - Yıldız Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Hatay

92     Mihriban Sinem Fikircier - Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi - Hatay

93     MihricanKurtay - Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

94     Mine İpek Kaya - Bursa Anadolu Kız Lisesi - Bursa

95     Mine Keskin - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi - Bursa

96     Muhammet Nuri Püren - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

97     Mustafa Görkem Çetiner - Kaşgarlı Mahmud Anadolu Lisesi - Bursa

98     NakisahAlizaey - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

99     NilufarMirzaeva - Nilüfer İMKB Fen Lisesi - Bursa

100   Nimet Kübra Tural - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi - Bursa

101   Nisan Kapucu - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

102   Özge Barak - Yıldırım İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

103   Özge Erdik - Özel Nilüfer Final Temel Lisesi - Bursa

104   Özge Öztürk - Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

105   Pelin Keskin - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

106   Pelin Sürmeli - Samandağ Atatürk Anadolu Lisesi - Hatay

107   Pelin Tuğba Yılmaz - İbrahim Süheyla İzmirli Fen Lisesi - Zonguldak

108   Petek Kök - İstiklal Makzume Anadolu Lisesi - Hatay

109   Rabia Uğuz - Yıldırım İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

110   Rabia Zorlu - Yıldırım İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

111   Reyyan Şenoğlu - Yıldız Selahattin Mıstıkoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Hatay

112   Rukiye Yoldaş - Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Zonguldak

113   Saadet Deliveli - Yayladağı Anadolu Lisesi - Hatay

114   SabinaFeyzulova - Nuri Erbak Anadolu Lisesi - Bursa

115   Samed Seçkin - Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi - Bursa

116   Seher Çelik - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

117   Selçuk Kanun - Özel İkem Fen Lisesi - Hatay

118   Selin Gül - Tosçelik Fen Lisesi - Hatay

119   Selin Yazıcı - Hasan Coşkun Anadolu Lisesi - Bursa

120   Sevde Tetik - Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi - Bursa

121   Sevgi Büşranur Ayyıldız - Nihal Turgut Anlar Anadolu Lisesi - Hatay

122   Sevim Melisa Çelik - Bursa Anadolu Kız Lisesi - Bursa

123   Sıla Mansuroğlu - İbni Sina Anadolu Lisesi - Hatay

124   Simge Altun - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

125   Sinem Akkoç - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

126   Sude Akyol - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

127   Sude Dağdelen - Ahmed Hamdi Gökbayrak Fen Lisesi - Bursa

128   Sude Söylev - TED Bursa Koleji - Bursa

129   Sudem Ayar - Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi - Bursa

130   Sudenur Kaplan - Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi - Bursa

131   Şerif Kuruoğlu - Mehmet Halit Baki Anadolu Lisesi - Bursa

132   Şevval Sert - Necatibey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

133   Şeyma Gezer - Özel Final Temel Lisesi - Bursa

134   Tarık Atış - Mehmet Halit Baki Anadolu Lisesi - Bursa

135   Tolga Gedikli - Çaycuma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Zonguldak

136   Tuba Çetin - Özel Final Temel Lisesi - Bursa

137   Tuğçe Çelik - Yıldırım İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

138   Tuğçe Nur Keskin - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

139   Tüba İrem Beşkardeş - Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Bursa

140   Yağmur Kayabaşı - Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi - Zonguldak

141   Yağmur Sarı - Fatih Anadolu Lisesi - Hatay

142   Yaren Gizem Temelci - İstiklal Makzume Anadolu Lisesi - Hatay

143   Yaren Güngör - Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi - Zonguldak

144   Yasemin Demirci - Fener Anadolu Lisesi - Zonguldak

145   Yasemin Uysal - İstiklal Makzume Anadolu Lisesi - Hatay

146   Yiğit Akyurt - Özel Nilüfer Final Temel Lisesi - Bursa

147   Zehra Kalli - Tosçelik Fen Lisesi - Hatay

148   Zeynep Bilir - Alaplı Anadolu Lisesi - Zonguldak

149   Zeynep Camuz - Karaçay Bedii Sabuncu Anadolu Lisesi - Hatay

150   Zeynep Cizlev - Zeki Konukoğlu Anadolu Lisesi - Bursa

151   Zeynep Nisan - Nihal Turgut Anlar Anadolu Lisesi - Hatay

152   Zeynep Tümay Koca - Kozlu Anadolu Lisesi - Zonguldak

153   Zeynep Yaren Aykan - Özel Final Temel Lisesi - Bursa

154   Zühra Erkul - Özel Biltek Anadolu Lisesi - Bursa